Ekocuda targi kosmetyków naturalnych

By | listopada 29, 2018 3 komentarze
Moi znajomi gdy im mówię, że stosuję tylko kosmetyki naturalne mają wyobrażenie, że myję się w brązowej brei a na twarz nakładam śmierdzące mazidła. Ich podejście do naturalnej pielęgnacji ulega zmianie gdy pokazuję im moje zbiory ;)  Myślę, że podobnie jest z innymi, dlatego tak ważne są takie wydarzenia jak targi kosmetyków naturalnych gdzie można poznać bliżej inne znane marki - często mało popularne, a oferujące prawdziwe perełki jak np. Miodowa mydlarnia  - klik
czy Be the sky Girlklik
Często jest tak, że np. bardzo długo zastanawiam się na kupnem jakiegoś kosmetyku czy gadżetu a ostateczną decyzję podejmuję gdy wezmę produkt do ręki. Taki przypadek miałam z malutką, naturalną gąbeczką do demakijażu. Czytałam, myślałam i nie mogłam się zdecydować, aż trafiłam do jednej z mydlarni gdzie mogłam wziąć owe cudo do ręki a przemiła Pani zapewniała mnie, że faktycznie zmywa makijaż. Podobnie jest z perfumami - pierwszy flakon zawsze kupuje w sklepie stacjonarnym.
Dlatego tak ważne nie tylko dla wystawców, ale dla nas - maniaczek ekoproduktów są targi. To one dają świetną możliwość do poznania oferty rynku kosmetyków naturalnych, nowych marek, innowacyjnych produktów w jednym miejscu. 

Doskonale przygotowane i zorganizowane z wielkim zaangażowaniem są właśnie targi kosmetyków naturalnych EKOCUDA. A osiem edycji w całym kraju zakończonych sukcesem potwierdza, że zapotrzebowanie na targi jest duże. W tym roku po raz pierwszy odbyły się one także w Poznaniu z czego jestem ogromnie szczęśliwa. Wydarzenie to odbyło

się w klimatycznej i nowoczesnej przestrzeni, w samym centrum - w Concordia Design, przy ul. Zwierzynieckiej 3. Towarzyszyło mu ogromne zainteresowanie gości, fantastyczna energia, liczne wykłady i bezpłatne warsztaty.
Z kolei Warszawa mogła już po raz piąty cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem. Ta wręcz jubileuszowa impreza odbyła się w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze, w Centrum Praskim Koneser, gdzie swoje produkty prezentowali polscy i zagraniczni producenci.  Na wiernych miłośników eko czekała niespodzianka w postaci urodzinowego tortu.  Także Gdańsk nie pozostał odosobniony. Na Stadionie ENERGA zgromadziły się prawdziwe tłumy osób, bo aż ponad 8 000 osób! świadomie wybierających kosmetyki. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty marki Annabelle Minerals oraz Mokosh Cosmetics. Uczestnicy mogli też wziąć udział m.in. w warsztatach makijażu wykonywanego mineralnymi kosmetykami.

Żeby nie EKOCUDA myślę, że nie prędko trafiłabym na przecudny mus do ciała od Miodowej Mydlarni, o którym już pisałam na blogu - tutaj
oraz na peeling do ciała od  Be the sky Girl, którego recenzja ukaże się niebawem.Z uwagi na RODO posłużę się zdjęciami, które wykonały Panie: Joanna Oleszek oraz Kamila Panasiuk.

Jak widać na poniższych fotografiach, zainteresowanie naturalnymi kosmetykami było bardzo duże, co w ogóle mnie nie dziwi, bo świadomość, aby być bliżej natury jest coraz większa. Targi potrafią spojrzeć na naturalną pielęgnację także z punktu widzenia zasobności portfela - bo okazuje się, że to co naturalne wcale nie musi być drogie o czym można było się przekonać poznając wspaniałe marki, które oferują doskonałe produkty w bardzo okazyjnych cenach.
<!--[if gte mso 9]>
fot. Kamila Panasiuk


fot. Joanna Oleszek

fot. Joanna Oleszek

fot. Joanna Oleszek

fot. Joanna Oleszek

fot. Kamila Panasiuk

fot. Kamila Panasiuk

fot. Kamila Panasiuk

Nowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze:

  1. Zgadzam się, że to świetny sposób na poznanie marek! Ja znalazłam kilka produktów które w nowym roku będę chciała spróbować;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda,że bliżej mojego miejsca zamieszkania nie organizują tego typu TARGÓW,bo chętnie wzięłabym w nich udział.

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam takie eventy i targi. We wrocławiu na szczęście co jakiś czas odnywają się targi kosmetyków maturalnych, na których można poznać wiele fajnych ludzi.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz związany z postem. W przypadku pytań proszę o kontakt przez e-mail. Wszelkie reklamy w komentarzach - będę usuwać - to nie jest miejsce na reklamę!