ZAO MAKE-UP ORGANIC Organiczny Róż do policzków Brązowo-Różowy Bio

By | maja 07, 2013 4 komentarze
Chyba, jak będę już babcią to nadal będę używać tego samego różu - on jest jak niekończąca się opowieść - używam go a nie ubyło nic a nic - jest tak wydajny, że po prostu szok.
A poważnie - róż ma piękne bambusowe opakowanie, które jest wielokrotnego użytku. Jak nam się skończy ( nie wiem kiedy to nastąpi pewnie nie prędko) można dokupić tylko wkład :)


Kolor jest mega ciemny i jak otrzymałam przesyłkę no to oczywiście nie wytrzymałam i od razu paluchem ciap - a tu taka mocna cegła - podłamałam się - minę miałam nie tęgą :( Bałam się, że efekt klauna jest gwarantowany. Kurcze! Dawno tak mnie nie wryło w ziemię :)
Zdanie zmieniłam zaraz po nałożeniu różu na twarz. Uf! Jak ulga :) SUPER!!! UCIESZYŁAM SIĘ CO NAJMNIEJ JAKBYM  TRAFIŁA 6 - jak to czasami mało człowiekowi do szczęścia potrzeba :)

Róż na twarzy bardzo ładnie się prezentuję -  tak delikatnie i co ważne utrzymuje się wiele godzin. Nie wiem czy uda mi się go pokazać na twarzy, ale przynajmniej się postaram. Na paluchu wygląda o tak:

Wiem, wiem widok na paluchu mnie też ściął z nóg :(
 
Ale na twarzyczce wygląda o tak:


To co najbardziej kocham w tym różu to jego trwałość - bez ściemy utrzymuje się od samego rana do późnego wieczora - nawet jak wchłonie się podkład to róż i tak jest na swoim miejscu. Dla mnie to dość ważne bo jestem wielkim bladziochem i odrobina różu na policzkach sprawia, że moje twarz wygląda po prostu zdrowiej i przy tym promienniej. 

Róż jest zapakowany w śliczne, jak widać,   bambusowe pudełeczko.  Zamykane jest za pomocą małych magnesików - wystarczy przekręcić wieczkiem i gotowe!!! Jeszcze nie zdarzyło mi się, aby róż się otworzył :)

Polecam z czystym sumieniem ten róż. Ostatnio dostępne też są inne odcienie. 


Róż jest oczywiście w 100% naturalny


Róż
możecie
 zobaczyć  i kupić

TUTAJ

POLECAM!!!


KATEGORIA makijaż
KONSYSTENCJA kamień
ZAPACH ja nic nie czuję :)
CENA 93 zł 9 grNowszy post Starszy post Strona główna

4 komentarze:

  1. Śliczny odcień daje na twarzy, cudowny!

    OdpowiedzUsuń
  2. ale daje śliczny efekt na buzi :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Cieszę się, że Wam też się podoba :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz związany z postem. W przypadku pytań proszę o kontakt przez e-mail. Wszelkie reklamy w komentarzach - będę usuwać - to nie jest miejsce na reklamę!