Olejowanie włosów

By | stycznia 17, 2012
Jeżeli cierpisz na takie dolegliwości włosów jak: wypadanie, łamliwość, przedwczesne siwienie, łupież, rozdwajające się końcówki, naruszona struktura włosów, matowość itd. koniecznie wypróbuj olejowanie!!!Brzmi tajemniczo? - otóż to nic trudnego wręcz banalna czynność. 
Odpowiednią ilość olejku nakładamy na włosy od nasady aż po końcówki delikatnie masując skórę głowy.  Najlepsze rezultaty osiąga się poprzez pozostawienie olejku na całą noc. Niestety z braku czasu i wczesnego wstawania ja nie stosuję tej metody :)


Sposób użycia:
Oleje nakładam na suchy włosy, aby wzmocnić ich działanie  zakładam na włosy czepek foliowy a następnie ciepły ręcznik i leżę w gorącej kąpieli. Czysty relaks :)
Potem myję włosy naturalnym szamponem i gotowe.
Włosy nie są obciążone ani tłuste. Są miękkie, odżywione i nie ma "siana" na głowie.

W przypadku włosów z suchymi końcówkami - zalecam nakładanie olejów tylko na końcówki. W niektórych przypadkach można nałożyć olej już na umyte włosy. Nadmiar wytrzeć ręcznikiem i już nie spłukiwać. Warto jednak to wypróbować to w weekend kiedy jesteście w domu. Wtedy w razie "W" można głowę umyć ponownie :)Wersja oszczędnościowa!!! 
Możecie też wypróbować własne mikstury i zobaczyć efekty, np.
można użyć dowolnego oleju np. rzepakowego, kokosowego a nawet oliwy z oliwek. 
1 łyżka stołowa w zupełności wystarczy na całą głowę !!!

POWODZENIA !!! 
Oczywiście wszystko zależy od składu i właściwości olejów.  Jednak jak zauważycie poprawę to sięgnijcie po naturalne oleje, które szczerze polecam.


Nowszy post Starszy post Strona główna