Serum ARGILE PROVENCE z kwasem hialuronowym

By | października 13, 2011
ZMARSZCZKOM MÓWIMY NIE! 
TO JEST WOJNA KTÓRĄ MOŻNA WYGRAĆ, OCZYWIŚCIE CZASU NIE DA SIĘ OSZUKAĆ NA ZAWSZE, ALE BARDZO ŁATWO GO ZMYLIĆ I NA JAKIŚ CZAS UŚPIĆ - A IM PÓŹNIEJ TYM LEPIEJ PRAWDA?
 
Ostatnio używam serum zawierające kwas hialuronowy, który  jest przezroczysty o konsystencji lekkiego żelu i przecudnym różanym zapachu - bardzo charakterystycznym dla całej serii Rosalia (no! z małymi wyjątkami)

JAK DZIAŁA?

Serum wchłania się bardzo szybko - zaskakujące jest to, że nie napina skóry jak balon, tylko pięknie i delikatnie ją jakby wypełniał. Skóra twarzy jest miękka, odczuwalnie nawilżona, jędrna a przy tym gładsza. Efekt jest widoczny już po tygodniu stosowania. Oczywiście mówimy o drobnych zmarszczkach a nie o głębokich, bo tych to raczej już nic nie wypełni - niestety :( ale profilaktyka jest bardzo ważna i w tym przypadku. Dlatego warto sięgnąć po to serum już około 30 roku życia, kiedy to pojawiają się pierwsze zmarszczki.
 
Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie. Wspólnie z włóknami elastyny i kolagenu decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Jego cząsteczka potrafi związać aż 40 razy więcej wody niż sama waży. Poza zdolnościami higroskopijnymi może pełnić rolę nośnika, ułatwiając wprowadzenie składników odżywczych w głąb skóry. Z wiekiem jego zawartość maleje, a w rezultacie - pojawiają się kolejne zmarszczki, skóra traci na gęstości, a owal twarzy staje się rozmyty. 
Ten proces można odwrócić dostarczając skórze kwasu hialuronowego !!!
Madonna używa kwas hialuronowy przed każdym występem - oczywiście ona korzysta z innowacyjnej metody wtłaczania w skórę kwasu hialuronowego za pomocą hiperbarycznego tlenu.Ja jestem przeciwniczką ingerowania w wygląd naszej skóry poprzez zabiegi chirurgiczne i inne metody wstrzykiwania niewiadomych (tak do końca) preparatów w celu wygładzenia skóry. PO CO? Zatruwać organizm!!! Wolę stosować naturalne kosmetyki i cieszyć się zdrowiem i piękną cerą !!!

Skład serum to też prawdziwa gratka mianowicie:
100% składników pochodzenia naturalnego - jak dla mnie bomba!
- woda kwiatowa z Czarnej Porzeczki, która nawilża górne warstwy naskórka
- kwas hialuronowy
Ekologiczny i organiczny kosmetyk Certyfikowany przez Ecocert.Nowszy post Starszy post Strona główna