BIO PLASIS Odmładzający płyn do kąpieli Mastyks

By | sierpnia 23, 2011
To drugi mój płyn z tej serii, wcześniej miałam energetyzujący Ten jest równie dobry - pięknie pachnie, bardzo dobrze się pieni. Ja używam go także do mycia włosów - tak że włosy są miękkie i nie puszą się.

Składniki aktywne to:
mastyks
oliwa z oliwek
imbir
pomarańcza
zielona herbata
gojnik

Płyn Bio Plasis do włosów
Niewielką ilość płynu nanieść na mokre włosy i pozostawić na 2-3 minuty. To bardzo ważne gdyż w tym  czasie  składniki aktywne szamponu przenikają w strukturę włosów. Po tym czasie należy spłukać włosy letnią lub ciepła wodą. Na nic nie , zda nawet najlepszy szampon naturalny kiedy  popełnimy najczęstszy błąd i do płukania użyjemy za mało wody. Włosy trzeba płukać minimum 3 minuty dużym strumieniem wody. Wtedy efekt jest bardzo dobry inaczej włosy są obciążone i wyglądają nieładnie. Włosy należy delikatnie osuszyć ręcznikiem. Nie trzyj mocno, lecz łagodnie dociskaj ręcznik. Twoje włosy będą bardziej lśniące i puszyste, jeśli zostawisz je wilgotne i pozwolisz aby same doschły.
Płyn Bio Plasis jako płyn pod prysznic
Po użyciu płynu Bio Plasis skóra nie jest wysuszona tylko miękka, pachnąca i świeża.  Pięknie pachnie i wprawia w wspaniały nastrój. Bardzo dobrze się pieni.
Opakowanie 250 ml jest bardzo wydaje i wygodne w użyciu. Zakrętka z otwieraną klapką super się sprawdza.


Wszystkie płyny Bio Plasis zobaczysz tutaj
Nowszy post Starszy post Strona główna