MARILOU BIO Balsam do ust Wanilia

By | lipca 04, 2011 Zostaw komentarz
To już mój drugi balsam do ust z serii  Marilou Bio - wcześniej miałam czekoladowy - niestety ktoś delikatnie mówiąc się do niego przykolegował i zniknął mi z biurka :-( Nie wiem więc na jak długo starcza to malutkie cudo. Teraz cieszę cię waniliowym smakiem i zapachem.Działanie ma takie samo jak balsam czekoladowy - różnica polega jedynie na zapachu i smaku. Na ustach pozostaje też delikatny połysk i miękkość. Usta się nie kleją a co najważniejsze - wiadomo nie od dziś że każda z nas która używa błyszczyki po prostu je zjada a tutaj mamy same naturalne składniki więc nie trzeba się martwić, że pochłaniamy jakieś chemiczne paskudztwa.

Opis producenta:

Marilou Bio intensywnie chroni usta dzięki jego nawilżającym i zmiękczającym składnikom aktywnym. Balsam do ust pachnący prawdziwą wanilią.
Do użytku zewnętrznego. Nie spożywać. Trzymać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami: w razie kontaktu przemyć obficie czystą wodą.
 
Balsam kupicie m.in tutaj: klik
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz związany z postem. W przypadku pytań proszę o kontakt przez e-mail. Wszelkie reklamy w komentarzach - będę usuwać - to nie jest miejsce na reklamę!