MARILOU BIO Krem przeciwzmarszczkowy

By | maja 28, 2011 Zostaw komentarz
Dziś muszę  - po prostu muszę powiedzieć Wam o moim kolejnym odkryciu a że jestem rodowitą Poznanianką to jest coś fantastycznego, bo jakość idzie w parze w ceną - bardzo niską ceną :-)
Krem przeciwzmarszczkowy Marilou Bio
W swoim składzie zawiera m.in. słonecznik, masła shea i awokado oraz naturalne składniki pochodzące z upraw biologicznych. Składniki te doskonale się uzupełniają i mają za zadanie wygładzenie zmarszczek.        W rezultacie skóra jest bardzo mocno nawilżona i miękka. Krem ma lekką konsystencję i bardzo fajny zapach. Mi osobiście kojarzy się z kosmetykami dla niemowląt - taki bardzo subtelny delikatny zapach. Świetnie się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Wszystko to razem tworzy bardzo dobry krem za bardzo atrakcyjną ceną. Przecież za 19 zł w pierwszej lepszej drogerii kupimy krem naszpikowany chemią i z prawdziwym kremem do twarzy nie mającym niewiele wspólnego. Warto to przemyśleć. Tutaj za śmieszne pieniądze mamy produkt super jakości i co najważniejsze z certyfikatem ECOCERT. A jak wiadomo zdobycie tego certyfikatu jest bardzo trudne. Kupując ten krem masz gwarancję, że produkt ma potwierdzoną "czystość" ekologiczną. Krem kupicie m.in tutaj: klik
Nowszy post Strona główna

0 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz związany z postem. W przypadku pytań proszę o kontakt przez e-mail. Wszelkie reklamy w komentarzach - będę usuwać - to nie jest miejsce na reklamę!