JESIENNE EKOCUDA czyli gratka dla ekozakręconych

By | października 10, 2018 2 komentarze
Tym razem piszę post informacyjny z niezmierną dla mnie radością, gdyż po raz pierwszy targi kosmetyków naturalnych EKOCUDA odbędą się w Poznaniu - hurrra ;)
Do tej pory wydarzenie to odbywało się w Warszawie a teraz tą cudowną możliwość poznania super nowości będą mieli także mieszkańcy Gdańska i właśnie Poznania. Jeżeli nic mi nie pokrzyżuje planów to na pewno mnie tam nie zabraknie :) Nigdy wcześniej nie byłam na tych targach gdyż odległość jednak uniemożliwiała mi w nich udział.

A dlaczego tak się cieszę?
... bo to  największe targi prezentujące ofertę polskich i zagranicznych producentów kosmetyków naturalnych -
zarówno pielęgnacyjnych, jak i kolorowych. Dodatkowo prócz prezentacji "cudów" będzie można zgłębić wiedzę dzięki obecności ekspertów z tej dziedziny. Będą warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami kolorowymi oraz wykłady. Moim zdaniem nic zastąpi bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą i jego produktem - przecież to wielka radocha móc powąchać kosmetyk, poznać jego konsystencję i popróbować na własnej skórze.

 
fot. Kamila Panasiuk
Wśród wystawców będą marki, które już znam, jak np.

Miodowa Mydlarnia

Be The Sky Girl,

Pixie Cosmetics

Annabelle Minerals

ale też takie których nie miałam przyjemności poznać bliżej - co niewątpliwie uczynię  27 i 28 października w Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3 w Poznaniu. 


No i wstęp jest bezpłatny :)
Będziecie?  Ja TAK ;)Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. Ja też bardzo chciałabym się wybrać:) Może w tym roku w końcu mi się uda:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też będę na targach w Poznaniu:)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz związany z postem. W przypadku pytań proszę o kontakt przez e-mail. Wszelkie reklamy w komentarzach - będę usuwać - to nie jest miejsce na reklamę!