Saluran z Algami – oczyszcza organizm z toksyn

By | grudnia 06, 2013 4 komentarze
To już ostatni z testowanych produktów - nadal cały czas uważam, że bezkonkurencyjny jest tran od Vitany :) klikTrujące toksyny zatruwają nasz organizm - ponieważ przez wiele lat systematycznie wraz ze spożywanym pokarmem, z wdychanym powietrzem, poprzez kontakt z zanieczyszczonym środowiskiem, głównie na stanowisku pracy, odkładają się w tkankach naszego organizmu. To one są główną przyczyną problemów chronicznych (przewlekłych) i z czasem ograniczają sprawne działanie każdego organizmu.

Toksyny dzielimy na kilka grup:
 • mikrobiologiczne : bakterie, wirusy, grzyby
 • chemiczne : metale ciężkie (np. plomby almagamatowe), pozostałości po antybiotykach, szczepionkach, lekach, kosmetykach, środkach czystości, konserwantach, polepszaczach smaku i hormonach z żywności
 • parazyty i ich toksyny, które zadamawiają się w układzie pokarmowym, skórze, narządach wewnętrznych i in.
 • toksyny psychiczne, wywołane długotrwałym stresem i negatywnymi emocjami
 • toksyny popromienne wywołane nie tylko poprzez kontakt z pierwiastkami promieniotwórczymi (np. Czarnobyl), ale również ze związkami używanymi w procedurach medycznych (np. różnego rodzaju kontrasty używane do identyfikacji procesów bezinwazyjnie)
Jak mówi mój terapeuta doskonale dbamy o nasze samochody - wymieniamy oleje, płyny itp a swoim wnętrzu jakoś nie pamiętamy - stosujemy wszelkie mazidła, aby pięknie wyglądać, ale o pielęgnacji "od środka" zapominamy - niestety
Dlatego bardzo ważne jest oczyszczanie organizmu z wszelkich złogów, zanieczyszczeń. 

Ważne jest aby nie od wielkiego święta ale przez cały czas:
 • pić dużo wody najlepiej z cytryną i pietruszką  przy jednoczesnym ograniczaniu soli
 • stosować dietę lekkostawną bogatą w warzywa, owoce - szczególnie w formie koktajli
 • 1 dniowa głodówka
 • pić zieloną herbatę - polecam ekologiczne klik
http://4.bp.blogspot.com/-x5mP2DePIdU/T7K0UDO5Z6I/AAAAAAAAFgw/zXTVC_qOAGA/s400/herbata.gif
 • włączyć do diety suplementy ułatwiające oczyszczanie

Chlorella  - która jest składnikiem suplementu absorbuje w jelitach toksyczne substancje takie jak metale ciężkie czy pestycydy i w takiej postaci mogą zostać wydalone z organizmu. Dowodzą tego analizy moczu i kału pokazujące, że poziom toksyn zawarty w ekskrementach jest wyższy u osób przyjmujących chlorellę. W ludzkim organizmie znaleźć można ślady ponad 150 różnych organicznych rozpuszczalników oraz bardzo toksyczne ciężkie metale takie jak rtęć czy ołów. Chlorella stanowi jedyną w swoim rodzaju substancję wszechstronnie oczyszczającą.

Informacje ze strony sklepu:
Nadmiar wody w organizmie sprzyja zaleganiu w nim toksyn, a te – jak wiadomo – sprawiają, że zrzucanie zbędnych kilogramów staje się katorżniczą pracą, nie zawsze przynoszącą oczekiwane efekty. Warto więc zmaksymalizować swoje szanse na wymarzoną figurę w rozmiarze 36, stosując bezpieczne, naturalne preparaty z apteki.
Znany już ze swojego oczyszczającego działania Saluran, suplement diety z linii Vitana firmy Vitapol-Farm, wzbogacono teraz dodatkowo chlorellą. To zielona alga, która maksymalizuje detoksykujące działanie preparatu, pobudzając wydalanie z organizmu szkodliwych substancji utrudniających skuteczne odchudzanie.
 
Chlorella ma unikalną budowę komórkową, która pozwala jej skutecznie wiązać zalegające w organizmie szkodliwe produkty przemiany materii i toksyny, w tym metale ciężkie, od których we współczesnym świecie trudno uciec. Dodatkowo uszczelnia ona ścianki jelit, co zapobiega wtórnemu przenikaniu toksyn do organizmu. A dzieje się tak często w trakcie kuracji odchudzających i oczyszczających.

Saluran zawiera również kompozycję innych ziół znanych ze zdolności do usuwania z organizmu nadmiaru płynów i zalegających w tkankach toksyn. Dzięki nim działa moczopędnie, usuwając wraz z wodą nadmiar szkodliwych produktów przemiany materii, zapobiega obrzękom, odtruwa wątrobę, oczyszcza organizm z toksyn.

Wchodzący w jego skład wyciąg z mniszka lekarskiego stymuluje wątrobę, pęcherzyk żółciowy i nerki do wydalania toksyn. 

Ekstrakt ze skrzypu zawiera flawonoidy, które działają moczopędnie, usuwając z organizmu nadmiar wody i moczanów. Poza tym mają właściwości rozkurczające drogi moczowe i żółciowe, uszczelniają też naczynia krwionośne. Odtruwają wątrobę, przeciwdziałają obrzękom i usprawniają pracę serca.  

Ekstrakt z korzenia pokrzywy także działa odtruwająco i moczopędnie.
Jako że oczyszczanie przez wydalanie z organizmu nadmiaru wody może powodować niedobory magnezu, SALURAN wzbogacono właśnie o ten pierwiastek.
Efekty? 

Po kuracji oczyszczającej - stosowałam wszystko wymienione wyżej oprócz głodówki i po 2 miesiącach zauważyłam:
przestała mnie boleć głowa
zyskałam więcej energii - przeszło mi wieczne zmęczenie
cerę - miałam już wcześniej ładną - hihihihi :)
poprawa trawienia

W mojej ocenie ma on większe działanie odchudzające niż wcześniejszy produkt który opisywałam tutaj - klik

Wyraźnie czuję się jakoś lżejsza :)
 i nie wiem czy to zasługa Saluranu, ale włosy przestały mi wypadać.

i ważne - zawsze rano miałam spuchnięte dłonie tak bardzo, że nie mogłam założyć pierścionka  - Saluran wyraźnie zmniejsza opuchliznę organizmu.

Wady
 • utrudniające życie właściwości moczopędne :)
 • na początku stosowania pojawiły się na twarzy wypryski :( które na szczęście zniknęły
Ogólnie produkt warty uwagi  :)Nowszy post Starszy post Strona główna

4 komentarze:

 1. Jestem na początku drogi z Saluranem i bardzo jestem ciekawa rezultatów. Bo palce mam tak nadane, że obrączki nie ściągnę, a do okresu jeszcze 1.5 tyg. :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobry preparat, stosuję już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Spadło nawet kilka kilogramów, a co najważniejsze samopoczucie dużo lepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja także stosuję saluran. Mogę serdecznie polecić. Woda z organizmu szybko znika a i cera dzieki temu dużo ładniejsza. Warto spróbować bo cena bardzo atrakcyjna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również stosuję Saluran i jestem bardzo zadowolona. Woda z organizmu szybko uciekła, a i cera dużo lepsza. Warto spróbować bo cena bardzo atrakcyjna. Polecam.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz związany z postem. W przypadku pytań proszę o kontakt przez e-mail. Wszelkie reklamy w komentarzach - będę usuwać - to nie jest miejsce na reklamę!