Zęby białe jak śnieg z naturalną pastą LES ARGILES DU SOLEIL

By | lutego 15, 2012
Pasta do zębów, którą dziś Wam pokażę jest super! Po pierwsze ze względu na smak, zapach, działanie i składniki w niej zawarte. Natura jest najważniejsza także jeżeli chodzi o pasty do zębów.
Z wyglądu może nie jest zbyt atrakcyjna - białe opakowanie w wygodnym i higienicznym aplikatorem z czarnymi napisami - nie powala na kolana. Za to w środku prawdziwy skarb.


DZIAŁANIE: delikatnie poleruje szkliwo. Ząbki są bielsze i gładkie. Na długo odświeża oddech. Jest bardzo delikatna - nie piecze i nie "gryzie" w dziąsła ani w język.


SMAK
Pasta ma fantastyczny smak  słodkawy z nutą cytrusową. Na pewno spodoba się małym dzieciom. Przyjemny smak z pewnością zachęci je do szczotkowania ząbków :) 


SKŁADNIKI:

Pasta oczywiście jest naturalna 
i nie zawiera fluoru!!!!


Glinka kaolinowa zawarta w paście nie niszczy szkliwa, leczy dziąsła, absorbuje zapachy. Równoważy pH w ustach i zapobiega próchnicy zębów.

Extrat z pestek Grapefruita - ma silne działanie antybakteryjne, antywirusowe, przeciwgrzybicze. Specyfik zwalcza ok. 100 typów pleśni i ok. 800 bakterii i wirusów. Dlatego mam pewność, że po szczotkowaniu moje ząbki są pozbawione "nieproszonych gości".

Pasta ma konsystencję gęstego żelu przypominającego bardziej galaretkę. Nie duża ilość, taka jak pokazana na zdjęciu w zupełności wystarcza na dokładne wyszczotkowanie zębów.


Dostępne na rynku pasty wybielające - to prawdziwa katastrofa dla naszych ząbków. Składniki w nich zawarte niszczą szkliwo.W przypadku tej pasty nie ma takiego zagrożenia.


INCI: Aqua (eau) - Kaolin (argile blanche) - glycérine - huile de Citrus limonum - bétaïne cocomidopropyl - gomme de xanthane - Le bicarbonate de sodium - Tocophérol - benzoate de sodium - sorbate de potassium - extrait de pépins d'agrumes paradisii - acide citrique - limonène - géraniol - linalol 

Pastę możecie kupić i zobaczyć TUTAJ 
 jeżeli w zamówieniu wpiszecie kod kp-1231
zyskacie aż 5% rabatu :)

POLECAM!!!


KATEGORIA pasty do zębów
DZIAŁANIE wybielające, odświeżające, polerujące :)
ZAPACH cytrynowy
SMAK przyjemy, słodki
CENA 39 zł
Nowszy post Starszy post Strona główna