Naturalna miętowa pasta do zębów

By | października 25, 2011
Nie ukrywam, że ta pasta jest najlepszym moim odkryciem wśród naturalnych past do zębów - wszystkie, które stosowałam były bardzo dobre, ale ta jest wspaniała. Sądzę, że to zasługa właśnie olejku miętowego - który doskonale i na długo odświeża oddech. W przeciwieństwie do tradycyjnych past miętowych nie szczypie w język. Doskonale się pieni, świetnie poleruję szkliwo. Jednak, jak mam być szczera, to pasta miętowa wygrywa z każdą inną - oczywiście naturalną - dlatego wpisuję ją dziś na moją listę hitów!!!


KATEGORIA pasta do zębów
DZIAŁANIE bardzo dobre - HIT!
OPAKOWANIE tubka
KONSYSTENCJA żel
ZAPACH miętowy
CENA 36 zł
Pasta ma oczywiście certyfikaty takie jak:
  • ECOCERT
  • COSMETIQUE-BIO  Jak cała seria past Argile Provence i ta posiada wygody aplikator jest także higieniczny. Pasta ma jak widać na zdjęciu konsystencję żelu.


Pasta jest też słodka w smaku a to za sprawą ksylitolu i sorbitolu (cukrów roślinnych), które nie tylko wpływają na smak, ale pomagają także zwalczyć próchnicę. 
I jeszcze jedno to pierwsza pasta miętowa, po której mój 6-letni syn umył żeby i nie krzyczał, że piecze i że jest ostra.

Pasta dostępna jest oczywiście w Biolanderze tutaj
Warto jej spróbować, ale ma jedną wadę, o której muszę Wam powiedzieć - po jej użyciu nie wrócicie już do tradycyjnej, drogeryjnej pasty. 
Jeżeli już zdecydujecie się na jej zakup to w zamówieniu wpiszcie kod kp-1231 to gwarantuje Wam 5% rabatu :)


Nowszy post Starszy post Strona główna