PUR ALOE Mleczko do ciała z 30% Aloe Vera Bio

By | sierpnia 05, 2011
Ekstra i "mega" nawilżające mleczko do ciała. Wspaniale rozpieszcza skórę i pozostawia ją na długo bardzo dobrze "napitą" Według mnie mleczko jest bezwonne - po otwarciu ja osobiście nie czuję nic natomiast podczas aplikacji wyczuwam coś "nie bardzo wiem co" ziołowo - mlecznego, które po wchłonięciu się mleczka znika automatycznie nie pozostawiając po sobie śladu w dosłownym tego słowa znaczeniu. 
Mleczko jest bardzo ciekawe - w pierwszych sekundach jakby się "mnoży" i robi się go bardzo dużo - na ciele jest biało, jednak gdy przejdę np. do aplikacji drugiej nogi na pierwszej nie ma już śladu balsamu. Wchłania się błyskawicznie - nie pozostawia tłustego filmu. Zaskakujący!

 Aloe Vera Bio stanowi aż 30% składu tego balsamu. 
Aloes ma działanie nawilżające, ściągające, regenerujące, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, a także opóźnia procesy starzenia się skóry.
Aloes nie jest wielkim odkryciem, jego właściwości są znane w kosmetyce od bardzo dawna. Dziś możemy się jednak cieszyć aloesowym balsamem do ciała bez dodatków szkodliwych, czyli konserwantów, barwników i innych. Wielu producentów dodaje do swoich produktów aloes, aby móc umieścić go na opakowaniu, ale w składzie prócz aloesu jest cała masa innych mniej zdrowych produktów :( Aloes wykazuje zdolności przenikania w głąb skóry, regeneracji i jej ujędrniania. Więcej o aloesie przeczytasz tutaj


Mleczko w swoim składzie ma też wosk pszczeli, który  w kosmetyce  pełni ważną rolę - a to dzięki silnie odżywczym substancjom ma działanie natłuszczające, ochronne i zapobiega wysuszaniu skóry. Uelastycznia i zmiękcza ją oraz nie pozwala na utratę wody przez naskórek. 
Mleczko o którym piszę możecie kupić tutaj  a kod rabatowy na zakupy z Biolanderze to oczywiście kp-1231 

Nowszy post Starszy post Strona główna