Mydło Alep z Aleppo 40% Laurie

By | sierpnia 09, 2011
Kolejne mydło z serii "mydło które leczy" Tym razem jest to mydło z zawartością aż 40% oleju Laurie.  Jak ktoś używał alep 5% to wie, że jego zapach jest dość charakterystyczny. W przypadku mydła 40% jego zapach jest bardziej subtelny i nie jest taki ostry. Jeżeli chodzi o kwestie zapachową to na pewno wygrywa z 5%

Mydło 40% również jest polecane dla osób z egzemą, z skórą suchą i wrażliwą . W sposób bardzo efektywny oczyszcza skórę, pozostawiając ją bardzo dobrze oczyszczoną i odżywioną, ponieważ doskonale nawilża.

Mydełko to ma też swoje i zdrowotne właściwości, m.in. powoduję że rany goją się szybciej i bardzo dobrze sprawdza się w leczeniu trądziku. 
Jest dodatkowo bardzo wydajne - kostka jest olbrzymia do tego stopnia, że przy pierwszym użyciu obracanie jej w dłoniach jest trudne, ale oczywiście szybko się zaokrągla i potem jest już ok. Znam osoby, które nożykiem kroją mydełko na 3 mniejsze, ale ja tego nie robię.

Mydło Alep 40% świetnie nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry całego ciała a także jako szampon lub delikatna pianka do golenia. Dzięki właściwościom antyseptycznym, polecane jest w pielęgnacji skóry atopowej, trądzikowej i nie tylko.

Dla mężczyzn?
W domu mam ich dwóch: męża i syna. Mój mąż przy pierwszym kontakcie - tylko wzrokowym, jak zwykle się uśmiechnął i nie wyraził większego zainteresowania. Jednak gdy go użył był zachwycony - stwierdził, że pierwsze mydło po którym nie pachnie jak "baba" To prawda mydło nie ma zapachu kwiatowego i doskonale nadaje się do mężczyzn. Cóż jeszcze zauważył mój mąż? Otóż zauważył, że mydło nie wysusza mu skóry i łagodzi podrażnienia po goleniu. Doskonale sprawdza się w roli delikatnej pianki do golenia.

Co jest dla mnie najważniejsze? Że wytwarzane jest od wieków według niezmiennej receptury i jest w 100% naturalne. Mogę go używać bez obaw także do pielęgnacji mojego synka i wiem, że nie dostanie uczulenia.


Nowszy post Starszy post Strona główna