FENIQIA Trwałe - Orientalne Perfumy Escape

By | lipca 05, 2011 Zostaw komentarz
Kolejne wspaniałe i wyjątkowe perfumy, które mnie urzekły tak bardzo, że nie mam zamiaru się z nimi dzielić. Są tak wyraziste a zarazem delikatne, z charakterem a jednocześnie bardzo subtelne. W jednym słowie - niebo i piekło w małej kostce. Potarcie nadgarstka kilka razy tym maleństwem sprawia, że czuję ten zapach bardzo, bardzo długo. Wanilia, róża i słodkie migdały - jak pieprz i wanilia. Ma jeszcze jedną zaletę - nie zbije się i nie rozleje w torebce - kosteczka jest maleńka, ale w sumie "wielka" przez swoje urzekające działanie - po nie kąt ma właściwości aromaterapeutyczne - wprowadza w bardzo dobry nastrój. A czy to nie jest najważniejsze?
Perfumiki te nie zawierają syntetycznych konserwantów, barwników. Nie są testowane na zwierzętach. Są bez parabenów, alkoholu, parafiny, nie są światłouczulające. Rewelacja.
W sklepie internetowym tutaj  można je kupić wpisując w zamówieniu kod rabatowy kp-1231 aż 5% taniej!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz związany z postem. W przypadku pytań proszę o kontakt przez e-mail. Wszelkie reklamy w komentarzach - będę usuwać - to nie jest miejsce na reklamę!